Komputery oraz inne urządzenia poleasingowe pojawiają się coraz częściej w ofercie. Można otrzymać je od sprzedawców prywatnych, jak również są one w sklepach specjalizujących się w sprzedaży sprzętów pochodzących z leasingu.

Czy komputery poleasingowe mają zalety?

Fakt posiadania takiego sprzętu ma swoje zalety oraz wady. Nie można mówić tylko o samych dobrych aspektach, ukrywając minusy zakupu takich sprzętów. Każdy konsument musi w sposób świadomy podjąć decyzję.

Jakie zalety ma komputer pochodzący z leasingu? Niska cena. Jest to jedna z najważniejszych zalet, która może przemawiać za zakupem. Szacuje się, że każdy komputer, laptop, czy też inne urządzenia mogą mieć ceną niższą od 15% do 70% od ceny pierwotnej. Jeżeli ktoś dobrze się rozejrzy może więc trafić na nie lada okazję. Inną zaletą jest to, że w zdecydowanej większości przypadków można otrzymać komputer biznesowej klasy, o długiej żywotności, dobrej wydajności. W niektórych komputerach części zostają wymienione na fabrycznie nowe, ponieważ mogło dojść do ich znacznego zużycia.

Wady komputerów poleasingowych

Jakie wady posiadają komputery poleasingowe? Przede wszystkim są one związane z tym, że są to urządzenia używane. Pochodzą one z tzw.”drugiej ręki”, przez co będzie on nosić ślady użytkowania. Te, które mają po kilka miesięcy, jeżeli chodzi o rok produkcji, nie będą budzić żadnych wątpliwości. Gorzej, jeżeli komputer ma kilka lat – jego wydajność może pozostawiać wiele do życzenia. Chociaż nie wszystkim będzie to przeszkadzać.

https://amso.pl/ – sklep z komputerami poleasingowymi

Jeżeli ktoś i tak zainteresowany jest zakupem komputerów poleasingowych, czy też innych tego typu urządzeń, to koniecznie powinien zajrzeć do https://amso.pl/. Jest to sklep internetowy, gdzie można otrzymać wysokiej klasy sprzęt. Nie tylko komputery, ale również laptopy, tablety, monitory, serwery, drukarki, skanery, telefony, TV i wiele innych. Wiele osób może znaleźć tam urządzenia w dobrej cenie oraz w dobrym stanie technicznym. 

Comments are closed.

Pin It https://razemwiecej.pl https://cream-browser.net https://gazetastonoga.pl