Solidna, pojemna szafa powinna znaleźć się w każdym mieszkaniu. Starannie zaprojektowany mebel sprzyja dobrej organizacji w domu. Możemy przechowywać w nim zarówno odzież, obuwie i bieliznę, jak i deskę do prasowania, odkurzacz i inne niezbędne w domu przedmioty, na które ciężko znaleźć odpowiednie miejsce. Wśród osób szukających funkcjonalnych mebli szczególnie dużym zainteresowaniem cieszą się szafy na zamówienie. Dlaczego warto zrezygnować ze standardowych modeli na rzecz mebla wykonanego na specjalne zamówienie? Sprawdź!

Szafy za zamówienie z Bielska-Białej: mebel skrojony na miarę Twojego mieszkania

Szafy na zamówienie dostępne w Bielsku-Białej można dopasować do każdego mieszkania, niezależnie od jego metrażu i układu. W przedpokoju znajduje się nieustawna wnęka? A może klasyczne meble dostępne w sklepach „od ręki” nie pasują do sypialni ze skosami? Dla projektantów nie ma rzeczy niemożliwych! Pierwszym etapem projektowania szafy jest dokładne zmierzenie przestrzeni. Kolejnym – dopasowanie formy mebla do pomieszczenia i wymagań klienta. Elegancka, pojemna szafa może powstać we wnęce, przy ścianie o nieregularnym kształcie czy na poddaszu.

Ogromną zaletą szaf na zamówienie jest możliwość personalizacji ich wnętrza. Możesz zdecydować się na dłuższy niż standardowy drążek na ubrania, zamontować na drzwiach dodatkowy wieszak na krawaty, zamontować haczyki na torebki czy wysuwane półki na buty.

Drewno czy płyta?

Zamówienie szafy na wymiar pozwala na stworzenie spójnej aranżacji. Projektanci stworzą mebel z frontami idealnie pasującymi do innych mebli znajdujących się w danym pomieszczeniu. Do produkcji szaf używane są różne materiały. Osobom ceniącym ekskluzywne aranżacje polecamy eleganckie i ponadczasowe modele z drewna. Tańszą, praktyczną alternatywą dla naturalnego surowca są płyty MDF wysokiej jakości.

Comments are closed.

Pin It