Kluczem do stworzenia wygodnej przestrzeni przydomowej są odpowiednio dobrane meble ogrodowe – narożnik to jedna z kilku propozycji wybieranych najczęściej. Jak zestawić narożnik ogrodowy z innymi meblami? Czym kierować się podczas wyboru tego produktu? Na co zwracać szczególną uwagę?

Technorattanowe meble ogrodowe – narożnik na taras

Wśród licznych propozycji na ciekawą aranżację wyróżniają się technorattanowe meble ogrodowe – narożnik z technorattanu odznacza się wysoką odpornością na uszkodzenia i zmienne warunki atmosferyczne, a projektanci dbają o to, aby proponowane meble idealnie odzwierciedlały nowoczesne trendy i oczekiwania klientów. Warto zwrócić uwagę, jak zaprojektowane są te meble ogrodowe – narożnik posiada lekki, aluminiowy stelaż malowany proszkowo. Materiał ten odporny jest na działanie wilgoci, pojawianie się ognisk rdzy czy odkształcenia. Wierzch mebla tworzy plecionka z tworzywa syntetycznego do złudzenia imitująca naturalny rattan. Technorattan nie wchłania brudu, nie jest podatny na promieniowanie UV – oznacza to, że na długi czas zachowuje oryginalny kolor. Takie meble tarasowe to ozdoba i gwarancja wygody podczas letniego odpoczynku. 

Chronimy meble ogrodowe – narożnik przykryty pokrowcem

W okresie jesieni i zimy zadbajmy o to, aby nasze meble ogrodowe były odpowiednio zabezpieczone przed działaniem wilgoci, osiadaniem kurzu. Wśród rekomendowanych rozwiązań najczęściej wymienia się nowoczesne pokrowce ogrodowe, które tworzone są z gęsto plecionych tkanin poliestrowych. Pokrowce skutecznie chronią przed kurzem, dodatkowo minimalizują ryzyko kondensacji wilgoci na powierzchni mebla. Dzięki niewielkim ściągaczom mogą być one lepiej dopasowane do tkaniny. W czasie porywistego wiatru pokrowiec możemy obciążyć dedykowanymi woreczkami, które utrzymają tkaninę w jednym miejscu. 

Comments are closed.

Pin It zobacz wiecje https://e-halina.pl/ogrzewacz-tarasowy-klucz-do-komfortu-w-kazdym-sezonie/ https://artexint.com.pl/dusza-przemyslu-w-twoim-domu-kluczem-sa-meble-loftowe/