Ogromna wanna, a może strefa SPA? Nie każdy ma na tyle dużą przestrzeń, by zorganizować sobie w łazience takie luksusy. Ale małą łazienkę także można wyposażyć w sposób, który sprawi, że korzystanie z niej będzie komfortowe i przyjemne. Oto kilka pomysłów, które pozwolą wprowadzić ten plan w życie.

Narożna wanna – niecodzienne rozwiązanie

Przy małej łazience myślimy na ogół o instalacji kompaktowego prysznica z brodzikiem i kabiną – wiele ciekawych modeli oferuje obecnie Deante wyposażenie łazienek. Pozwala to z pewnością na efektywne wykorzystanie przestrzeni, ale co zrobić w sytuacji, gdy zależy nam na korzystaniu z wanny? Nieistotne, czy mamy małe dziecko, czy może po prostu potrzebujemy dla siebie godziny w gorącej wodzie po długim dniu pracy. Wówczas dobrym rozwiązaniem będzie mała wanna narożna.

Jej instalacja nie zajmuje dużo przestrzeni, a sama łazienka będzie wyglądać na większą, niż z wanną o tradycyjnym kształcie. I co najważniejsze, będziemy mogli skorzystać ze plusów posiadania wanny. Efekt wizualny też ma znaczenie – narożne wanny kojarzą się często z luksusowymi zabiegami pielęgnacyjnymi. Umiejętnie dobrana ładna wanna narożna pomoże też wprowadzić atmosferę elegancji. W niektórych wannach tego typu istnieje także możliwość korzystania z miniaturowego jacuzzi, co w połączeniu z nowoczesną słuchawką prysznicową z regulacją strumienia pozwoli się naprawdę zrelaksować.

Przechowywanie w łazience – sprytny sposób na małe szafki

Jak wiadomo, nawet minimalistyczna ilość kosmetyków czy akcesoriów pielęgnacyjnych ciągle potrafi zająć niemało miejsca. Niektórzy właściciele małych łazienek radzą sobie z tym poprzez zawieszenie na ścianach i drzwiach różnego rodzaju materiałowych organizerów. Ale takie instalacje potrafią przeszkadzać, a przy tym nie prezentują się zbyt estetycznie.

Na szczęście istnieją sklepy takie, jak Deante wyposażenie łazienek, gdzie bez problemu kupimy wąskie, kompaktowe szafki. Możemy wybrać także odpowiednie systemy modułowe, mieszczące się w łazience każdych rozmiarów przy pomysłowym połączeniu elementów.

Jak optycznie powiększyć przestrzeń w małej łazience?

Istnieje wiele sposobów na to, by optymalnie wykorzystać przestrzeń w każdej łazience. Ale chodzi tu przecież o coś więcej, niż tylko kwestie praktyczne. Równie ważny jest też rezultat wizualny! Korzystając z oferty Deante wyposażenia łazienek, bez problemu kupimy armaturę, ceramikę i akcesoria pasujące do wybranej przez nas aranżacji.

Jednak warto chwilę dłużej zatrzymać się przy kolorach, których użyjemy. Wykorzystanie jasnych kolorów to zdecydowanie najlepszy pomysł na optyczne powiększenie łazienki. Zawsze modna biel, jasna szarość, ecru, a do tego drewno i luksusowe akcesoria odmieniają taką przestrzeń nie do poznania.

Więcej informacji znajdziesz na stronie deante wyposażenie łazienek.

Comments are closed.

Pin It https://wadowiceonline.pl/sponsorowane/26531-dlaczego-musimy-miec-ubezpieczenie-samochodu