Kluczem do stworzenia pięknego tarasu są zarówno meble, dodatki, jak i odpowiednie oświetlenie tarasu – inspiracje na oświetlenie znajdziemy zarówno w sieci, jak i gazetach branżowych. Wiele propozycji mają dla nas również sami producenci produktów ogrodowych i outdoorowych. Jaki rodzaj oświetlenia wybrać, aby nasz taras zachwycał i zachęcał do odpoczynku?

Ekologiczne oświetlenie tarasu – inspiracje 

Lampy solarne to bez wątpienia często wybierane oświetlenie tarasu – inspiracje na wykorzystanie takich lamp znajdziemy bez trudu. Dlaczego to właśnie lampy solarne cieszą się największym zainteresowaniem? Z pewnością istotnym aspektem jest tu ich zasada działania: lampy solarne mogą być ładowane zarówno klasyczne, poprzez kable USB, jak również poprzez energię słoneczną. Dodatkowym atutem jest również fakt, że lampy takie działają w kilku trybach intensywności – to sposób na to, aby dopasować intensywność oświetlenia do własnych potrzeb, jak również na to, aby decydować w jak szybkim czasie lampa zużywa swoją energię. Lampy solarne dostępne są w różnorodnych opcjach – jako mniejsze czy większe elementy architektury ogrodu. Lampy mogą być wykorzystane zarówno do wyznaczania ogrodowych ścieżek, jak i do tworzenia oświetlenia tarasu – mówią pracownicy sklepu gardenspace.pl.

Naturalne oświetlenie tarasu – inspiracje lampionami

Lampiony to niezwykle ciekawa opcja, kiedy pragniemy nasz taras zaaranżować w sposób stylowy, romantyczny, prowansalski Lampiony dostępne są w kilku opcjach – topowi producenci zaproponują nam lampiony wykonane z naturalnego rattanu, jak i z aluminium malowanego proszkowo. Lampiony mogą posiadać miejsce do wstawiania klasycznej świecy, jak również być zasilane elektrycznie. Lampiony nadadzą otoczeniu stylu i sprawią, że odpoczynek nabierze innego charakteru. 

Comments are closed.

Pin It https://labels2017.org https://ndsworlds.com https://mamy-publikacje.pl