Oryginalny design nowoczesnych mebli ogrodowych sprawia, że znacznie chętniej aranżujemy przydomową przestrzeń na miejsce wypoczynkowe. Wśród najciekawszych mebli wymienia się meble technorattanowe – fotele z technorattanu są wygodne, lekkie, zabezpieczone przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Co warto wiedzieć o kompletach z technorattanu, zanim postawimy je na naszym tarasie czy w ogrodzie?

Fotele z technorattanu w cieniu parasola

Miejsce wypoczynkowe blisko natury nie musi być duże – nawet osoby dysponujące balkonem mogą zaaranżować taką przestrzeń. Kluczem są meble i dodatki. Meble technorattanowe cenione są od wielu lat, a topowi producenci co roku proponują nam nowe, ciekawe kolekcje w których znajdziemy nie tylko fotele z technorattanu, ale również wygodne sofy czy stoliki kawowe. Dla najbardziej wymagających przygotowano również leżanki ogrodowe czy wiszące fotele w kształcie kokonów. Meble technorattanowe projektowane są zgodnie z obowiązującymi trendami, ale również z myślą o wygodzie użytkownika. Projektanci dbają o odpowiednie profilowanie oparć, podłokietników, o możliwość regulacji elementów. Fotele z technorattanu prezentować się będą doskonale w cieniu parasola ogrodowego – takie miejsce wypoczynkowe pozwoli nam na relaks, delektowanie się kawą czy też wygodne czytanie ulubionych gazet. 

Jak tworzone są fotele z technorattanu?

Konstrukcja mebli takich jak fotele z technorattanu opiera się na lekkich stelażach wykonanych z aluminium malowanego proszkowo. Aluminium zabezpieczone jest przed działaniem wilgoci, korozją, odkształcaniem, dodatkowo niska waga sprawia, że przenoszenie takiego mebla z miejsca na miejsce nie sprawia problemów. Okrycie mebla tworzy plecionka technorattanowa.

Comments are closed.

Pin It https://ocwebmarketingsolutions.com/kask-jezdziecki-czy-toczek-jakie-nakrycie-glowy-zapewni-lepsza-ochrone/ http://mna-sf.org/spodnie-do-jazdy-konnej-niezbednik-kazdego-jezdzca/ https://www.gama-sklep.com.pl/a/7-czarna-mebloscianka