Architekci, inżynierowie i specjaliści to niezwykle utalentowane osoby, na których spoczywa ogromna odpowiedzialność. Muszą oni wykonać projekty, które nie tylko muszą być dokładne, ale także z uwzględnieniem wielu płaszczyzn, np. 3D.

Projektowanie w dziedzinie budownictwa

Aby móc wykonać tego typu projekty, potrzebna będzie nie tylko dobra znajomość komputera, ale także wiedza odnośnie programu komputerowego Autocad. Jest to program do projektowania komputerowego (CAD), które zostało stworzone z myślą o inżynierach i innych specjalistach zajmujących się szeroko pojętym tworzeniem i budownictwem. Autocad pozwala na takie funkcje, jak szkicowanie, projektowanie geometrii 2D i 3D, porównywanie rysunków, tworzenie zestawień, itd. Program wzbogacony jest o liczne rozszerzenia, które wprowadzają dodatkowe funkcje.

Kurs Autocad dla projektantów

Tak, osoby nie mające jeszcze przyjemności pracować na tym programie, nie muszą się niczego obawiać. Mogą one się wszystkiego nauczyć, a to dlatego, że oferowany jest kurs Autocad, umożliwiający poznanie podstaw, aż do bardziej skomplikowanych zagadnień, jak chociażby projektowanie z wykorzystaniem brył, powierzchni i siatek, zliczanie i dodawanie bloków, dostosowywanie i wiele więcej. Zanim jednak przyjdzie czas na skomplikowane zagadnienia, należy poznać podstawowy interfejs użytkownika, a także narzędzia, które wykorzystywane będą wielokrotnie podczas poszczególnych prac. Kurs jest płatny, ale na pewno będą to dobrze wydane pieniądze na naukę nowych umiejętności. 

Comments are closed.

Pin It Stolik pomocniczy na laptopa Wysoka osłonka na donice do salonu z drewna i metalu zobacz