Przydomowy taras to świetne miejsce do wypoczynku i relaksu w gronie najbliższych. Zaaranżowanie takiej przestrzeni nie będzie trudne, jeśli przyjrzymy się propozycjom topowych producentów mebli ogrodowych. Wśród nich znajdziemy prawdziwe perełki, takie jak fotel bujany ogrodowy, który pozwoli nam relaksować się blisko natury, jednocześnie chroniąc nas przed podmuchami wiatru czy promieniami słonecznymi. 

Fotel bujany ogrodowy blisko domu!

Szeroka oferta mebli ogrodowych sprawia, że wybranie konkretnego zestawu może zająć nieco czasu. Dlaczego więc tak dużą popularnością cieszy się fotel bujany ogrodowy? Przede wszystkim jest to mebel, który pozytywnie zaskakuje wyglądem – zawieszony w powietrzu kokon przyciąga wzrok i sprawia, że przestrzeń staje się znacznie ciekawsza i estetyczna. Klienci podkreślają również wysoką funkcjonalność fotela – w czasie jesieni i zimy mebel taki może być bez problemu wnieść do domu i dalej cieszyć się jego walorami pod dachem. 

Fotel bujany ogrodowy to wygodny kokon, w którym bezpiecznie skryjemy się przed słońcem, wygodnie przeczytamy kilka stron książki, popracujemy z komputerem przenośnym. Fotele tego typu pozwolą nam również swobodnie bujać w obłokach i oderwać się na jakiś czas od codziennych problemów. 

Konstrukcja fotela bujanego ogrodowego

Jak skonstruowane są fotele bujane ogrodowe? Podstawą jest trwały stelaż wykonany z aluminium malowanego proszkowo. Takie rozwiązanie sprawia, że waga mebla nie jest wysoka, więc zmiana jego położenia nie sprawia problemu. Stelaże malowane są proszkowo – dzięki temu zabezpieczone są przed działaniem wilgoci i rdzy. Kokon wykonany jest z plecionki technorattanowej – jest to tworzywo o wysokiej odporności na uszkodzenia mechaniczne oraz zmienne warunki pogodowe.

Comments are closed.

Pin It Salon w stylu francuskim https://burofluo.com https://elkbuntu.net